АВР з контролером ElectrO AVR125100Е (100 А, 3 фази)
В наявності
Артикул: AVR125100Е
Порівняти
Увійдіть на сайт щоб
додати товар в список бажань
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Опис
Пристрої автоматичного введення резерву (АВР) призначені для забезпечення безперебійного електропостачання в мережах змінного струму частотою 50 Гц із номінальною напругою до 400 В і номінальним струмом до 630 А. Вони автоматично перемикають навантаження на резервний ввід у разі збоїв основного джерела живлення. Крім того, АВР можуть управляти та автоматично переключатися на дизель-генератор чи інші подібні пристрої для резервного живлення, забезпечуючи безпеку та стабільність енергозабезпечення об'єкта.