АВР мережа-генератор CNC YCQ4-100E (100А, 3 фази)
Немає в наявності
Артикул: YCQ4-100E
Порівняти
Увійдіть на сайт щоб
додати товар в список бажань
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
Опис
Основні характеристики CNC YCQ4-100E
  • Тип: 4-полюсний АВР для трифазної мережі
  • Номінальний струм: 100 А
  • Номінальна напруга: L+N 220-230 В, 50-60 Гц
  • Номінальна напруга ізоляції: 690 В
  • Ударостійка напруга: 8 кВ
  • Мережа: 3 фази + N (400 В)
  • Тип перемикання: Автоматичне, схема l-0-ll
  • Основні функції: Контроль напруги, автоматичне перемикання
  • Тип встановлення: DIN-рейка
  • Габарити: Встановлюється на 7 місць DIN-рейки
Застосування CNC YCQ4-100E
Підключення та встановлення
Додаткові особливості
  • Передня рукоятка: Зручна для ручного керування
  • Колір пристрою: Може відрізнятися від зображення
  • Комутаційна здатність: 100 А