Сонячна панель двостороння Luxen 580 Вт (LNVU-580ND)
Очікується
Артикул: LNVU-580ND
Передзамовлення
Порівняти
Увійдіть на сайт щоб
додати товар в список бажань
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
Опис
Основні характеристики:
  • Номінальна потужність: 585 Вт.
  • Коефіцієнт корисної дії (ККД): 22,65%.
  • Тип: монокристалічний кремній (N-type).
  • Кількість фотоелементів: 132.
  • Струм короткого замикання: 14,36 А.
  • Робочий температурний діапазон: від -40°C до +85°C.
  • Рівень захисту: IP68.
  • Габарити: 1134 x 2278 x 30 мм.