Сонячна панель двостороння Jinko 615 Вт (JKM-615N-66HL4M-BDV)
Очікується
Артикул: JKM-615N-66HL4M-BDV
Передзамовлення
Порівняти
Увійдіть на сайт щоб
додати товар в список бажань
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
Опис
Сонячна панель Jinko Solar JKM-615N-66HL4M-BDV Bifacial – це потужний двосторонній модуль із номінальною потужністю 615 Вт та 72 сонячними елементами, що забезпечує високу ефективність генерації електроенергії.
Переваги двостороннього модуля Jinko Solar JKM-615N-66HL4M-BDV:
  • Двостороння генерація Tiger Neo 72HL4-BDV (потужність 570–620 Вт) із подвійним склом типу N.
  • Технологія HOT 2.0 від JinkoSolar підвищує надійність та ефективність.
  • Захист від PID завдяки вдосконаленому виробництву та якісним матеріалам.
  • Висока механічна міцність: 5400 Па спереду, 2400 Па ззаду.
Сертифікати:
  • IEC61215 (2016) / IEC61730 (2016), IEC61701, IEC62716, IEC60068, IEC62804.
  • ISO9001:2015 (управління якістю), ISO14001:2015 (екологія), ISO45001:2018 (охорона праці).
Технічні характеристики:
  • Потужність: 615 Вт.
  • Гарантія на лінійну потужність: 30 років.
  • Деградація першого року: 1%.
  • Щорічна деградація протягом 30 років: 0,4%.
  • Вага: 31 кг.
  • Розміри: 2278 × 1134 × 30 мм.