Переваги Jinko Solar JKM-430N-54HL4R-BDV:
- Покращене поглинання світла та ефективний збір струму для підвищення продуктивності й надійності.
- Витривалість до екстремальних погодних умов.
- Висока стійкість до сольового туману та аміаку.
Гарантійні умови:
- Гарантія на виріб – 25 років.
- Гарантія на лінійну потужність – 30 років.
- Щорічна деградація за 30 років – 0,40%.
Технічні характеристики:
- Тип модуля: двосторонній із рамою.
- Потужність: 430 Вт.
- Площа панелі: 1,998 м².
- Потужність на м²: 215 Вт.
- Максимальна напруга живлення: 32,04 В.
- Максимальний струм потужності: 13,42 А.
- Напруга холостого ходу: 38,58 В.
- Струм короткого замикання: 14,19 А.
- Технологія комірок: TOPCon N-Type.
- Розмір пластин: M10 (182 x 186 мм).
- Колір рами: чорний.
- Тильна сторона: прозоре скло.
- Тип скла: подвійне.
- ККД модуля: 21,52%.
- Температурний коефіцієнт PMAX: -0,3%/K.
- Розташування розподільної коробки: верхня частина.
- Розміри: 1762 × 1134 × 30 мм.
- Вага: 22,0 кг.
- Покриття: антивідблискове.
- Рама: алюмінієвий сплав.
- Розподільна коробка: IP68.
- Кабель: 4,0 мм², (+) 400 мм, (-) 200 мм.