Монокристалічна сонячна панель Jinko 430 Вт (JKM-430N-54HL4R-BDV)
Очікується
Артикул: JKM-430N-54HL4R-BDV
Передзамовлення
Порівняти
Увійдіть на сайт щоб
додати товар в список бажань
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
Опис
Переваги Jinko Solar JKM-430N-54HL4R-BDV:
  • Витривалість до екстремальних погодних умов.
  • Висока стійкість до сольового туману та аміаку.
Гарантійні умови:
  • Гарантія на виріб – 25 років.
  • Гарантія на лінійну потужність – 30 років.
  • Щорічна деградація за 30 років – 0,40%.
Технічні характеристики:
  • Тип модуля: двосторонній із рамою.
  • Потужність: 430 Вт.
  • Площа панелі: 1,998 м².
  • Потужність на м²: 215 Вт.
  • Максимальна напруга живлення: 32,04 В.
  • Максимальний струм потужності: 13,42 А.
  • Напруга холостого ходу: 38,58 В.
  • Струм короткого замикання: 14,19 А.
  • Технологія комірок: TOPCon N-Type.
  • Розмір пластин: M10 (182 x 186 мм).
  • Колір рами: чорний.
  • Тильна сторона: прозоре скло.
  • Тип скла: подвійне.
  • ККД модуля: 21,52%.
  • Температурний коефіцієнт PMAX: -0,3%/K.
  • Розташування розподільної коробки: верхня частина.
  • Розміри: 1762 × 1134 × 30 мм.
  • Вага: 22,0 кг.
  • Покриття: антивідблискове.
  • Рама: алюмінієвий сплав.
  • Розподільна коробка: IP68.
  • Кабель: 4,0 мм², (+) 400 мм, (-) 200 мм.