Комплект резервного живлення №113 : Гібридний інвертор Anern AN-SCI-EVO-6200 (6.2 кВт, 48В) + АКБ (10,24 кВт, 48 В, 200AH) + набір проводів з клемами
Немає в наявності
Артикул: set113
Порівняти
Увійдіть на сайт щоб
додати товар в список бажань
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
Опис
Режими роботи
Комплект працює як автономно, так і у підключенні до електромережі. У разі зникнення живлення гібридний інвертор ANERN AN-SCI-EVO-6200, 48В, 6.2 кВт автоматично перемикає живлення на акумулятори, гарантуючи безперебійну роботу ваших пристроїв. Система підтримує як автоматичний, так і ручний режими управління, що дозволяє адаптувати її до ваших потреб.
Зарядка та енергозабезпечення
Комплектація
  • Акумуляторна батарея ANERN LPB-N-48200 (10.24 кВт·год, 51.2 В, 200Ah).
  • Кабелі та конектори для швидкого підключення.
Особливості гібридного інвертора ANERN AN-SCI-EVO-6200
  • Чиста синусоїда: Забезпечує стабільне та безпечне електроживлення для чутливої техніки.
  • Потужність 6.2 кВт: Ідеально для середніх і великих навантажень.
  • Максимальна напруга підключення сонячних панелей: До 500 В.
  • Можливість роботи без акумуляторів.
  • Захист: Від перевантаження, короткого замикання, глибокого розряду акумуляторів та перегріву.
  • Функція холодного старту: Для швидкого ввімкнення у разі відсутності мережевого живлення
Характеристики акумуляторної батареї ANERN LPB-N-48200
  • Ємність: 200 А·год забезпечує тривалий запас енергії.
  • Напруга: 51.2 В гарантує стабільну роботу інвертора.